MŁODSI MINISTRANCI W BOJANOWIE PDF Drukuj Email

W sobotę 8 grudnia młodsi ministranci naszej parafii zostali zaproszeni na towarzyski turniej piłkarski do Bojanowa. Wyruszyło z Rydzyny 15 ministrantów wraz z rodzicami. Atmosfera na miejscu była bardzo gościnna, przywitał nas ks. Marcin wraz z ministrantami oraz przedstawił regulamin rozgrywek. Nasi ministranci utworzyli 2 drużyny i rozegrali cztery mecze. W ogólnej punktacji nasza drużyna (nie może być już chyba inaczej :-) ZWYCIĘŻYŁA! Cieszymy się z sukcesów młodszych ministrantów, bo jest to dla nas nadzieja na dalsze lata rozgrywek piłkarskich. Ministranci wygrali piłkę, którą będziemy wykorzystywać do treningu umiejętności piłkarskich.

 

Ważne

Biuro Parafialne w

środę i w piątek

g. 10.00 – 12.00

czwartek

g. 18.30 – 19.00

 

Msze św. w dni powszednie: 8:00, 18:00

Msze św. w niedziele: 7:30, 9:30, 11:30, 18:00

Spowiedź święta pół godziny przed rozpoczęciem nabożeństwa.

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości